Escola Pública Sagrada Família - Personal del Centre PDF Imprimeix Correu electrònic
Escrit per Administrator   
dimecres, 28 de setembre de 2016 09:10

COMUNITAT DE PETITS

COMUNITAT DE MITJANS

P3A

Gemma Clotet

1RA

Natàlia Alonso

P3B

Núria Iranzo

1RB

Anna Plans

P3C

Jéssica Jiménez

2NA

Andrés Segura

P4A

Montse Colomé

2NB

Rosa Mª Cánovas

P4B

Georgina Pérez

3RA

Mireia Pujol

P5A

Montse Gálvez

3RB

Júlia Roura

P5B

Rosario Moraza

Diversitat

Lorena Alegret

TEI

Pilar López

ESPECIALISTES

Diversitat

Olga Santos / Marta Mas

EF

Sònia Gil / Enric Duran

COMUNITAT DE GRANS

Música

Laia Simón / Mireia Pujol

4tA

Zília Iguacel

Anglès

Judit Grèbol / Anna Plans / Zília Iguacel / Júlia Roura

4tB

Marta Mangirón

5èA

Xavier Oller

Suport PRI

Jaume Plana / Pepa Reig

5èB

Sandra Alonso

Suport INF

Sònia Gil / Pepa Reig

6èA

Laura Ponce

Educador EE

Miquel Vílchez

6èB

Mª Jesús Arnal

Vetlladores

Marta Zapata

Cristina Jaques
Ariadna Beltrán

Diversitat

Ana Mª Roig

L’horari d’entrevistes de tots els mestres serà els dijous al migdia  (entre les 12:00 i les 15:00h)

EQUIP DE GESTIÓ

Directora

Pepa Reig            (horari de visites: dilluns i divendres de 9 a 10)

Cap d’estudis

Olga Santos         (horari de visites: dijous de 9 a 10)

Secretària

Laia Simón           (horari de visites: dijous de 9 a 10)

Coordinadora petits

Gemma Clotet

Coordinadora mitjans

Natàlia Alonso

Coordinadora grans

Laura Ponce

Coordinadora TIC

Sònia Gil

Coordinadora Riscos

Judit Grèbol

Administrativa

Pilar Arguiñáriz

Conserge

Núria de Gràcia

SERVEIS EDUCATIUS AL CENTRE

PERSONAL DE L’AMPA

Psicopedagoga EAP

Àfrica Burbano

Bibliotecària

Sandra Chapa

Fisioterapeuta EAP

Mireia Romero

Secretària

Isabel Ferrussola

Assessora LIC

Núria Miró

Auxiliar conversa

Assessor CRP

Toni Alberich

Logopeda CREDA

Marta Martínez

ACOLLIDA I MENJADOR

CUINA I MENJADOR

Coordinació-

Sergi Martínez

Cap Cuina

Manuel Cabañas

Suport coordinació

Cristina Jaques

Ajudant cuina

Isabel Rodríguez

Acollida

matinal

Anna Robles, Cristina Jaques, Sílvia Rigol,

Laia Catalina

Auxiliars

Pilar López, Josefina Martínez i Mª José Pérez

Feineres

Antonia Plaza, Carmen Fondevila, Manoli Cuevas, Victòria Yajar, Amalia Garcia

Acollida
tarda

Sílvia Rigol

MONITORATGE


P3

Ana Robles/ Montse Peruchet/Alba Ballesté

P4

Sílvia Rigol / Mayca Ligero/ Marta Zapata

P5

Elisabet Vallverdú / Irene Ballester/ Cristina López

1R

Marta Pancorbo  , Mireia Muntés

2N

Oriol Puig, Laia catalina

3R

Marta Vilamú , Ariana Beltrán

4T

Ana Núñez, Xavi Osorio

Fede Hernández, Alba Muñoz

Georgina Aylagas, Leticia Valdés

Darrera actualització de divendres, 29 de setembre de 2017 19:17